Buda Libre

Info

Buda Libre
19.10.2017, Gratis event
Vanaf 18:00, Budafabriek
Dam 2a, Kortrijk, Belgium

Programma
EXPO
18u - 18u30 - 19u - 19u30 - 21u30 - 22u

Gidsen nemen je mee doorheen 5 exposities:
WE ARE THE NEXT GENERATION: De volgende generatie ontwerpers.
DESIGNX50: Designregio Kortrijk Award, innovatieve producten en cases van bedrijven.
DESIGNMILES: Iconisch design uit 20 jaar inspiratiereizen Howest IPO.
CONTREI: Intercommunale Leiedal laat
je de krachtlijnen van de regio beleven aan de hand van installaties, projecties
en videomapping.
MUSEUM OF FAILURE: Een verzameling van interessante gefaalde innovaties uit Zweden.

LEZING
19u - 19u30 (engels)

DESIGNERS IN RESIDENCE KORTRIJK ‘16 Guillaume Morillon (FR) + Katharina Kraus (DE) + Catherine Oldershaw (US) stellen trots hun nieuwe boek voor: “An Experimental Participatory Recycling Process”.

• In de reeks “Jonge architecten aan het woord” selecteert Archipel/Leiedal drie veelbelovende bureaus uit de regio Kortrijk en geven hen een podium

20u - 20u30

Klarté (Kortrijk)

20u30 – 21u

Maes & Vandelannoote (Kortrijk)

21u – 21u30

Maf Architecten (Wevelgem)

WORKSHOP (Buda::Lab)
18u - 21u30 (doorlopend)

"Wie komt co-creëren in het Budalab? Studenten en docenten van de UGent opleiding Industrieel Ontwerpen nemen de uitdaging van de Thuiszorgwinkel rond de herbestemming van gebruikte rolstoelen aan! Deze workshop wordt georganiseerd door Voka West-Vlaanderen en met de steun van de POM West-Vlaanderen in het kader van de Fabrieken voor de Toekomst.”

SOFA-SESSIE
19u30 - 19u50

BOS+ daagt met Maakbaar de designsector uit tot duurzame ontwerpen, geïnspireerd door de natuur. Samen
buigen we ons over de vraag “Wat kunnen ontwerpers leren van het bos?”.

20u (onthaal): Vertrek naar Budascoop (zaal 2)

De Frans-Oostenrijkse choreografe Alix Eynaudi nodigt je uit in haar repetitiestudio, waar de Belgische kostuumontwerpster An Breugelmans toelicht hoe haar (emblematische) ontwerpen tot stand komen.

20u30 - 20u50

Christine Depuydt, Lector-Onderzoeker in VIVES, bestudeerde zeven gerealiseerde cross-overs tussen kunst, economie en/of
wetenschap. Bespreek met haar in de sofa wat dit onderzoek naar (meer)waarde van cross-overs aan het licht bracht.

21u30 - 21u50

• In samenwerking met GLUON lanceerde Budafabriek het Twilights programma, 4 micro-residenties voor hedendaagse kunstenaars in Vlaamse bedrijven. Christophe De Jaeger, oprichter en directeur Gluon, nodigde kunstenaar Jonas Lund, Prof. Beatrice De Gelder en Bart Leenknecht uit voor een gesprek in de sofa over hun samenwerking en vooruitzichten.

19u15 - 19u35 # bigscales 20u15 - 20u35 # musicmatters 21u15 - 21u35 # revolutionaryroads

Het internationale kunstenfestival NEXT slaat zijn (opblaasbare) meetingpoint op naast de Budafabriek en presenteert er in een notendop een spraakmakend
programma.

DJ Razzle Dazzle draait doorlopend schijfjes, twee ringpoezen verleiden je tot deelname en we zorgen voor een snelle, maar heerlijke hap van Délideux.

Deze Buda Libre kadert in de weekvanhetontwerpen.be.

Inschrijven / Subscription
This registration is also valid for Buda Libre

First name
Family name
Company
Street + Nr
Postal code
City
Country
Phone number
Email
Number of TVA
LinkedIn or website
As a creative person, are you
Naam
Bedrijf/organisatie
Emailadres
Uitgenodigd door volgende organisatie
LinkedIn of website*

*Optioneel: kopieer uw website of linkedin URL
Participanten
Febe Moyaert
Frauke Destrijcker
Lore Brosens
Jay Bytebier
John Paul Catedrilla
Natalija Stojic
Dries Delagaye
Verkinderen Antoon
vanherpe stephanie
Kasper Vandenbussche
Yorick Anné
Rian Velders
Emmanuel Devoldere
Mette Stoffeld
Filip Joos
pieter billiet
barbara vanneste
Gilles Deschamps
Veerle Deloddere
Isabel Vandenameele
Raf Vleeschouwers
Hoornaert K
maarten van reeth
Pieter Delagaye
Stijn Decock
Niel Van Cauwenberghe
Branco Goossens
Emily Berghen
Sabrina minne
vincent volckaert
robin Calders
Carnoy Niels
sofie decaestecker
Silke De Vleeschouwer
Silke De Vleeschouwer
Lijs Beeckman
Elise Parmentier
Chris Van de Voorde
Esther Hoedemakers
Arne Desmet
Julie De Groote
Leen Deprez
Esther
Joren De Temmerman
Philippe Vanagt
Xander De Leeuw
D'hont Arnaud
Hilde Louwagie
Laurent Hoornaert
DANNY DEWAELE
Sam Van Maele
Karel Van Haeverbeek
Sylvie De Coster
Stijn corneillie
Lena van Doorsselaere
Stefaan Deleu
Robin vandermeersch
johan vandorpe
Max Schoepen
Ilse Corteville
Chris Van Camp en Barend De Reu
Joran Naert
Laurence Dugardyn
Marieke Van Raes
Diederik D'haene
Tim Provoost
Sabine Braem
Alexia Florin
JULIE SMISSAERT
Federik Degreve
Tom Vanden Broucke
Lobke
Sabine Rosseel
Laura Vertriest
SABINE ROSSEEL
Nick maebe
Charlotte De Vooght
Ghislain Ostyn
David Vanneste
Charlotte De Vooght
casimir coussement
Saar Buyse
Bram Missiaen
Eowijn Dierick
Wouter Missiaen
Tom Kesteloot
Becky Verthe
Nico Dierickx
Saar Vanaverbeke
Sander Demeulemeester
Jeroen Vandervelde
Lien Meeus
Nathalie Schreurs
Kenny Callewaert
Tibert Dhont
Laurent Deleu
Gregory moulin
Niki Verbrugghe
Anke Seynaeve
Anke
Jan Vroman
Michiel Wierinck
Delphine
Valerie
Petra
Sara
Ama
Gresa
Sara Cejkova
Yakub
Yakub
Gresa Sadiku
Sarah van damme
Valerie Valipova
Ama Boateng
Tom Devoldere
Elien Lanssens
Benoit Geers
Dries Vandelannoote
Sem Van D'huynslager
Hans Vandelannoote
Thibaut D'hulst
kiki
Jeroen Polfliet
Luca tips
Brent Neve + 1 (Evelien Anseele)
Christophe VandenEynde
Segers Nikolaas
Florea Ana-Maria
Louise Heylen
Ellen Van Acker
Jeroen Seynaeve
Kimberly
Servaas Strobbe
August Wang
Ann Fok
Sam De Keukelaere
kiki
Jean Wang
Eveline Traen
Baoer Wangyou
Maske Zhu
Maske Zhu
Davine Vandenbogaerde
Jeroen David
Pieter Demeersseman
Stefanie demuzere
Rob Cardinaels
Gaetan Kerckhove
Quinten Slembrouck
Filip Daenens
Saskia Descamps
Patrick Ponseele
Dominiek Degraer
Declercq Jan
Luc Langrand
Kaj Poelman
Emma Van Rafelghem
Ruben Grymonprez
Suzanne De Clercq
Marc Van Hove
Ann Selderslaghs
Emiel Van Betsbrugge
Joris Handstanger
Isabelle Speybrouck
De Bevere Mieke
Marie Eggermont
Ward Velghe
Tom
Paul Vandenbulcke
Oonagh herman
Martine Verschoore
Liesbet vanessche
Giel dedeurwaerder
Deborah Devernay
Louisa Pot
Victor Verburgh
Julie Van Elslande
Tobias Van Royen
Liesbeth Lambrecht
Jan Demarcke
Quinten Delahaye
Arne Delaere
Wout Maddens
Lieve Keustermans
Ennio Weckx
Delphine Pattyn
Sophie
Marnix Rummens
Michiels
Charlotte Vanoverbeke
Elisabeth Cnockaert
Thibault Florin
Franky Devos
Katrien deschuymer
Brecht Ostyn
Maarten Acke
Mathis Vahee
Jeroen Dils
Maikel De Greve
Ine Desmet
Filip Goossens
Geoffrey Kizito + Delphine Wolfcarius
Maarten Cornelis
Stijn Devos
Lobke Lesage
Eeckhout Ann
Eeckhout
Demis Holvoet
Wouter Verweirder
Jynse cremers
Dries Pattyn
Margot Verbeke
Ilja CooewmN
Ellen De Rycke
Enzo Martin
Rik maes
Claudia Smith
Nils Ferlin
Wim Lodewyck
François Desmet
Callens Philippe
Babak pirtaj Hamedani
Vivianne De Wilde
Fien De Clercq
Michiel Marysse
Steffie Van De Wiele
Greet Meere
Vantomme Emmely
Louis-Philippe Vancraeynest
Lore Dedobbeleer
Jordy Van Hoegaerden
Stijn Vannieuwenborg
Alien Schoenaers
celine
Rudi Geerardyn en Ann De Vos
Wouter Brabers
Jerom Geunens
Claire Vandenameele
Stijn Van Damme
Laura Willems
Lukas Bridts
Pieterjan Van der Borght
Jeroen Vanthournout
Michelle Vervenne
Roel Vandommele
Famke Struyve
Patrick van Lierop
Matthias De Mazière
Maghalie Dooms
Kristof Jonckheere
Wim Valvekens
Bert Demeulemeester
Lieven Huysman
Ann Seynaeve
Dominique Maenhout
Dominique Billiet
Peter Declercq
Katrien Soeffers
Anita Kars
Arno Demeulenaere
Jakob Vermandere
Peter Declercq
Koen Cousaert
Steffy Stroobant
Dieter Van Caneghem
Charlotte Vanoverbeke
Bart Van houcke
Martial Geudin
Agata Smok
Hendrik Ardenois
Olivier Muylle
Karel Vanbiervliet
Dennis Houthooft
Mathieu Malfait
Pierre Ramboux
Sebastien Vanthournout
Thomas Allaert
Bruno De Clerck
Luc Vandierendonck
DIMITRI VERCAEMST
Dhr. Bart Lens
Fiorda Hoti
Ruth Pattyn
Lowie Vitse
machteld claerhout
Marlier Yves Lemahieu Kaat
Geert Wittevrongel
Ellen Van Hove (deelnemer Next Generation)
Malcolm Dutoit
Shary Vancauwenberghe
Pauline Vanruymbeke
Luk
Mathieu Bayart
Inge Defour
Bie Luyssaert
Robin Noulez
Annelies Truyens
Babette Verbrugghe
Wouter Cornillie
Hilde Van Maele
Tine Hancke
Frank Goethijn
johan cloetens
Koen De Weggheleire
Wouters Marie Paule
Flory Langers
Laura Wilts
Jorrit Barbry
Maarten Bullens
Ruben D'Haene
Giovanni Maes
Lucas Verbanck
Dominique Declercq
Heleen Calcoen
Suzan Van Dijck
Gillian Vandewyer
Baptist Standaert
Julie Van Beethoven
Klaus Delanghe
Purdey Van Heghe
Lander Avijn
Lucas Mr. Wyffels
Véronique Van Remoortel
Tine Van Moeseke
De Coninck Hellen
Alyssa Lanssiers
Joachim Van de Voorde
Janwit Changsura
arne seurinck
Niels Kinds
Marianne Verkest
Ellen Molly
diederiek verkinderen
Olivier Rysman
Dag Geeraert
Aaron Geli
Lisa Declercq
Geert Furniere
Julie Blanckaert
Jean-Marc Mullie
Marcel Samyn
Inge Vranken
Katrien Soenens
Thomas
Sarah Verzele
Suys Annelies
Stijn Debaillie
Vanhoutteghem
gregory jamin
Demey Evelyne
Versavel jo
Cies Vanneste
Simon Vermeir
Dirk Wynants
Ignace Braecke
DEGRAER DIEDERIK
REZAEE MARYAM
Cindy Deglorie
Quequin Myriam
Kris Deforche
David Wemel
Laurence Vanackere x2
Valerie Hellebuck
Nicolas Maes
Kristof Chielens
Louis Tardy
Tijs De Schacht
Luc Vandeghinste
Marianne De Meyere
DE BRUYCKER ANDRE
Helene Vandamme
Isabel Vanslembrouck
Dominique Demeulemeester
PJ Bonte
Bart Grimonprez
Bram Debruyne
Angelo Fallein
Dominique Leterme
Mathieu Baesen
Jan Holderbeke
Michaël Decorte
Eva Raffaella Menga
Vlieghe isabelle
Michiel D'Haemer
Nils Vanantwerpen
Ann Vandekerckhove
cnockaert
Inge Defour
Verraes Dries
Kim Verschueren
piet grymonprez
Mathieu Desmet
Eeckhout
Conny Van Gheluwe
Hans Soenen
Kaat Stragier
Eefje Casteele
Liesbet Beernaert
Gommaar Delneste
Jynse Cremers
wout maddens
An Cosaert
Diederik D'haene
ellen de vos
dominique viaene
Stan Dewaele
Lise Van Tendeloo
Jonas Verbeke
Peter Van Canneyt
Fotos
Contact

Designregio Kortrijk
+32 (0) 56 51 91 83
info[at]designregio-kortrijk.be
www.designregio-kortrijk.be

Kunstencentrum Buda
+32 (0) 56 22 10 01
info[at]budakortrijk.be
www.budakortrijk.be